• mar1.jpg
 • mar3.jpg
 • mar4.jpg
 • mar5.jpg
 • mar6.jpg
 • mar7.jpg
 • mar8.jpg
 • mar9.jpg
 • mar10.jpg
 • mar11.jpg
 • mar12.jpg
 • mar13.jpg
 • mar14.jpg
 • mar15.jpg
 • mar16.jpg

l2

   

Dnia 24.04.2017r w Gimnazjum nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie odbył się III Środowiskowy Punkt Informacyjny o szkołach ponadgimnazjalnych. Pod opieką nauczycielki języka angielskiego, mgr Doroty Pożarlik oraz pani pedagog dr Melanii Orzechowskiej zaprezentowaliśmy ofertę naszej szkoły opisując poszczególne klasy. Hostessy biegały po korytarzach zachęcając młodzież i rodziców do wyboru naszego liceum. Dzięki urokowi dziewcząt i ich elokwencji, nasza reklama szkoły wypadła świetnie.

Zobacz zdjęcia!!!

Zainteresowane osoby z zaciekawieniem oglądały naszą prezentację multimedialną oraz kronikę szkoły. Na koniec, organizatorzy spotkania wręczyli nam podziękowanie za przybycie. Jesteśmy zaszczyceni, że na koniec naszej przygody z V LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowie mogliśmy wziąć udział w promocji naszej szkoły.

Wiktoria Kęsik, Michał Górnik (klasa IIIA)

 

 

 

   

Szukaj  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie