• mar1.jpg
  • mar3.jpg
  • mar4.jpg
  • mar5.jpg
  • mar6.jpg
  • mar7.jpg
  • mar8.jpg
  • mar9.jpg
  • mar10.jpg
  • mar11.jpg
  • mar12.jpg
  • mar13.jpg
  • mar14.jpg
  • mar15.jpg
  • mar16.jpg

l2

   


W naszej szkole, jak co roku Dzień Dziecka świętowany był na sportowo. Szkolny Dzień Sportu to okazja do sprawdzenia się w wielu konkurencjach rekreacyjnych i sportowych. Zarówno w dyscyplinach zespołowych (piłka nożna, ringo, streetbasket, siatkarskie mixty, przeciąganie liny), jak i w zmaganiach indywidualnych (skok w dal, pchnięcie kulą, podciąganie na drążku, skoki na skakance czy wyciskanie sztangi). Wielbicielki i wielbiciele fitness wzięli udział we wspólnym aerobicu, a nauczyciele swoją sprawność fizyczną zaprezentowali w „Turnieju Belfrów”.

Zobacz zdjęcia!!!


Prowadziliśmy punktację na najbardziej usportowioną klasę. Oprócz sukcesów zespołowych i indywidualnych (wyniki „na podium”) liczył się też masowy udział we wszystkich dyscyplinach. W tym roku górą były klasy drugie. IID zrewanżowała się za ubiegły rok i pokonała IIB. Trzecie miejsce zdobyła klasa IE. Asteniusz Łapeta (IID) tak jak w ubiegłym roku okazał się najaktywniejszym sportowcem Dnia Sportu, zdobywając dla swojej klasy 69 punktów.

Gratulacje!!!


Zasady punktacji:

- konkurencje zespołowe
I miejsce 30 pkt
II miejsce 20 pkt
III miejsce 10 pkt
kolejne miejsca 5 pkt

- konkurencje indywidualne
I miejsce 10 pkt
II miejsce 8 pkt
III miejsce 7 pkt
IV miejsce 6 pkt itd.
udział - 1 pkt
- udział wychowawcy 20 pkt


WYNIKI:

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA KLASA:
I miejsce klasa IID – 294 punktów
II miejsce klasa IIB – 204 punktów
III miejsce klasa IE – 99 punktów
IV miejsce klasa ID – 85 punktów

NAJAKTYWNIEJSZY SPORTOWIEC
I miejsce Asteniusz Łapeta (IID) 69 pkt
II miejsce Jakub Wieczorkiewicz (IE) 42 pkt
III miejsce Maciej Ociepka (IID) 30 pkt

TURNIEJ „BELFRÓW”
I miejsce p. Natalia Myga, p. Melania Orzechowska, p. Krzysztof Majak
II miejsce p. Krystyna Kosel, p. Joanna Piwowarczyk, p. Rafał Znojkiewicz

RINGO
I miejsce klasa IIA
II miejsce klasa IIC
III miejsce klasa IIB

PIŁKA NOŻNA
I miejsce IIB (Rafał Makuch, Mikołaj Barczyk, Igor Marciniszyn, Artur Kott, Dawid Gmyrek, Damian Korzeniec)
II miejsce IID
III miejsce ID

PIŁKA SIATKOWA (MIXTY)
I miejsce Marta Grobara, Mikołaj Barczyk(IIB)
II miejsce Natalia Bzdak, Asteniusz Łapeta(IID)
III miejsce Kinga Golis, Kaja Rajek(IC)
IV miejsce Karolina Soja, Rafał Gil(IIA)

STREETBASKET (chłopcy)
I miejsce Mikołaj Barczyk, Rafał Makuch, Dawid Gmyrek(IIB)
II miejsce Mariusz Wizental, Jakub Wieczorkiewicz(IE), Mateusz Sokołowski (ID)

STREETBASKET (dziewczęta)
I miejsce p. Krystyna Kosel, Weronika Szczepanek, Karolina Zmorek(IID)
II miejsce Kinga Golis, Sylwia Freus, Julia Leszczyk(IC)
III miejsce Anna Kucharska, Iza Kucharska, Ewa Kozioł(IE)

PRZECIĄGANIE LINY
I miejsce IIB
II miejsce IID
III miejsce ID

WYCISKANIE SZTANGI

CHŁOPCY
I miejsce Mateusz Sokołowki(ID)
II miejsce Asteniusz Łapeta(IID)
III miejsce Jakub Wieczorkiewicz(IE)

DZIEWCZĘTA
I miejsce Ewa Kozioł(IE)
II miejsce Karolina Soja(IIA)
III miejsce Kamila Kolińska(IIA)

PCHNIĘCIE KULĄ

DZIEWCZĘTA
I miejsce Natalia Musiał(IIF) 7.40 m
II miejsce Marta Grobara(IIB) 7.30 m
III miejsce Karolina Pyrzyna(IID) 6.50 m, Ola Suliga(IIC) 6.50 m

   CHŁOPCY
I miejsce Asteniusz Łapeta(IID) 9.15 m
II miejsce Jakub Wieczorkiewicz(IE) 7,82 m
III miejsce Mateusz Sokołowski(ID) 7,50 m

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

DZIEWCZĘTA
I miejsce Karolina Zmorek(IID)
II miejsce Amelia Wieczorek(IIE)
III miejsce Patrycja Cuglewska(IIE)

CHŁOPCY
I miejsce Asteniusz Łapeta (IID)
II miejsce Jakub Wieczorkiewicz(IE)
III miejsce Maciej Ociepka(IID)

SKOKI NA SKAKANCE

DZIEWCZĘTA
I miejsce Julita Rozpondek(IID)
II miejsce Kaja Rajek(IIC)
III miejsce Julia Wierzchowska(IID)

CHŁOPCY
I miejsce Asteniusz Łapeta(IID)
II miejsce Jakub Wieczorkiewicz(IE)
III miejsce Rafał Makuch(IIB)

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA
I miejsce Ada Adamiak (IIB) 3.85 m
II miejsce Patrycja Tomalka(IIB) 3.84 m
III miejsce Natalia Zaręba(IIB) 3.80 m

CHŁOPCY
I miejsce Mariusz Wizental(IE) 4,60 m
II miejsce Asteniusz Łapeta(IID) 4.10 m
III miejsce Maciej Ociepka(IID) 3.80 m

RZUT BERETEM

DZIEWCZĘTA
I miejsce Ariadna Kałuża(1D) 28,00 m
II miejsce Aleksandra Milka(1D) 26,10 m
III miejsce Agnieszka Wolańska(2D) 24,00 m

CHŁOPCY
I miejsce Asteniusz Łapeta(IID) 31,10 m
II miejsce Maciej Ociepka(IID) 30.30 m
III miejsce Mikołaj Sadowski(ID) 29.60 m

mgr Renata Owusu

 

zdjęcia: Oliwia Gorzelak klasa IIB

 

zdjęcia: Natalia Chaładus klasa IIB

   

Szukaj  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie