- konkurencje indywidualne: I miejsce 10 pkt, II miejsce 8 pkt, III miejsce 7 pkt, IV miejsce 6 pkt itd.
I miejsce klasa 2D - 124 pkt
II miejsce klasa 2B - 123 pkt
III miejsce klasa 2E – 116 pkt
IV miejsce klasa 2C – 86 pkt
V miejsce klasa 1D – 53 pkt
VI miejsce klasa 2F – 51 pkt
I miejsce klasa 2B
(P.Szmajdziński, M.Gradowicz, M.Sitek, M.Urbański)
II miejsce klasa 1D
III miejsce klasa 2E
IV miejsce klasa 2D
V miejsce klasa 1E
RINGO
I miejsce klasa 2B
(O.Florczyk, M.Baldowska, M.Świąć, K.Złotnicka)
II miejsce klasa 2D
III miejsce klasa 1G
IV miejsce klasa 2C
PIŁKA SIATKOWA (MIXTY)
I miejsce
(K.Weśgowiec (Ic) A. Zyska (Ie))
II miejsce
B.Ciura, K.Cichoń (IId)
III miejsce
P. Szmajdziński, M.Świąć (IIb)
IV miejsce
Ujma, K.Seweryn (2d)
STREETBASKET
I miejsce klasa 2E
(A.Zyska, K.Lenczewski, J.Tarczyńska)
II miejsce klasa 2D
III miejsce klasa 2F
IV miejsce klasa 2B
V miejsce klasa 2C
SKOK W DAL
DZIEWCZĘTA
I miejsce Olga Łosiak IIc
II miejsce Kinga Weżgowiec Ic
III miejsce Ola Kancerek Ib
CHŁOPCY
I miejsce Piotr Stefański IIe
II miejsce Przemysław Biś IIe
III miejsce Jakub Chmielarz Ie
WYCISKANIE SZTANGI
DZIEWCZĘTA
I miejsce Karolina Szpindler IId
II miejsce Anna Pietrzykowska IIf
III miejsce Renata Owusu
CHŁOPCY
I miejsce Kamil Wosiewicz IIe
II miejsce Kuba Kaleta IIe
III miejsce Dominik Łukaszewicz IIf
PCHNIĘCIE KULĄ
DZIEWCZĘTA
I miejsce Daria Kowalczyk IIc
II miejsce Anna Pietrzykowska IIf
II miejsce Katarzyna Wypych Id
CHŁOPCY
I miejsce Bartłomiej Ciura IId
II miejsce Mateusz Turski Ie
III miejsce Dominik Nalepa Id
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU
DZIEWCZĘTA
I miejsce Karolina Szpinder IId
II miejsce Olga Łosiak IIc
II miejsce Sylwia Kasprzak IIc
CHŁOPCY
I miejsce Przemysław Szmajdziński IIb
II miejsce Kamil W?siewicz IIe Maciej Niezabitowski Id
III miejsce Kamil Borek IId
SKOKI NA SKAKANCE
I miejsce Agata Ociepa IIc
II miejsce Sara Sulej Ic
III miejsce Kinga Weżgowiec Ic
RZUTY DO KOSZA
DZIEWCZĘTA
I miejsce Marcelina Świąć IIb Weronika Sułecka Id
II miejsce Maja Baldowska IIb Paulina Knap Ig Julia Pluta Ie
CHŁOPCY
I miejsce Michał Solnica Ie
II miejsce Aleksander Radecki Id