l2

   

Rocznik 1980

 

Nazwisko

Imię

Rok egzaminu dojrzałości

Klasa

Wychowawca

Adamczyk

Henryk

1980

 

 

Bartnicka

Grażyna

1980

 

 

Bartnik

Sławomir

1980

 

 

Bąbka

Grażyna

1980

 

 

Bednarek

Zbigniew

1980

 

 

Bednarska

Bożena

1980

 

 

Będkowska

Alina

1980

 

 

Boratyńska

Teresa

1980

 

 

Borkowski

Dariusz

1980

 

 

Buczak

Elżbieta

1980

 

 

Buła

Grażyna

1980

 

 

Całus

Krzysztof

1980

 

 

Całus

Jerzy

1980

 

 

Celoch

Halina

1980

 

 

Chmielarz

Jolanta

1980

 

 

Chojnowski

Roman

1980

 

 

Chwist

Barbara

1980

 

 

Cierpińska

Lena

1980

 

 

Cieśla

Ewa

1980

 

 

Czakwari

Remigiusz

1980

 

 

Czarnecki

Krzysztof

1980

 

 

Dąbrowska

Romualda

1980

 

 

Depta

Jacek

1980

 

 

Deska

Ewelina

1980

 

 

Drab

Zygmunt

1980

 

 

Druć

Mariola

1980

 

 

Dylewski

Witold

1980

 

 

Dziąbor

Anna

1980

 

 

Dziurkowski

Mirosław

1980

 

 

Fijałkowski

Grzegorz

1980

 

 

Fikier

Wiesław

1980

 

 

Gabor

Iwona

1980

 

 

Gajowczyk

Hanna

1980

 

 

Gil

Bożena

1980

 

 

Gilak

Grzegorz

1980

 

 

Głąb

Anna

1980

 

 

Głowacka

Ewa

1980

 

 

Gołębiowski

Artur

1980

 

 

Gospodarek

Cezary

1980

 

 

Górecka

Alicja

1980

 

 

Grzesiak

Marek

1980

 

 

Haber

Sławomir

1980

 

 

Hajnrych

Sławomir

1980

 

 

Haładaj

Jadwiga

1980

 

 

Hertman

Jolanta

1980

 

 

Hess

Bożena

1980

 

 

Hibner

Ryszard

1980

 

 

Hofman

Elżbieta

1980

 

 

Hubienia

Andrzej

1980

 

 

Jabłoński

Alfred

1980

 

 

Jagielska

Krystyna

1980

 

 

Jakóbczak

Beata

1980

 

 

Janeczek

Anna

1980

 

 

Jastrzębska

Bogna

1980

 

 

Jaśkiewicz

Mirosława

1980

 

 

Jelonek

Jacek

1980

 

 

Józefowska

Bożena

1980

 

 

Kałmuk

Andrzej

1980

 

 

Kamińska

Elżbieta

1980

 

 

Kania

Bożena

1980

 

 

Kańtoch

Barbara

1980

 

 

Kasprzak

Zbigniew

1980

 

 

Kazimierczak

Izabela

1980

 

 

Kierach

Włodzimierz

1980

 

 

Klimas

Zenon

1980

 

 

Kliszewska

Beata

1980

 

 

Kmiecik

Longina

1980

 

 

Knopczyk

Elżbieta

1980

 

 

Knopik

Ewa

1980

 

 

Knysak

Krzysztof

1980

 

 

Kocik

Ewa

1980

 

 

Kocik

Jadwiga

1980

 

 

Kokot

Witold

1980

 

 

Kolenda

Danuta

1980

 

 

Konieczna

Krystyna

1980

 

 

Kornaś

Tonia

1980

 

 

Kotlarczyk

Tadeusz

1980

 

 

Kowalczyk

Beata

1980

 

 

Kozak

Barbara

1980

 

 

Kozak

Elżbieta

1980

 

 

Kozak

Irena

1980

 

 

Krajewska

Lidia

1980

 

 

Krawczyk

Paweł

1980

 

 

Krężlik

Anna

1980

 

 

Królikowski

Andrzej

1980

 

 

Krzyczmonik

Janusz

1980

 

 

Krzypkowski

Marcin

1980

 

 

Kucharski

Andrzej

1980

 

 

Kurp

Teresa

1980

 

 

Kutalska

Jadwiga

1980

 

 

Lawińska

Elżbieta

1980

 

 

Lecińska

Zdzisława

1980

 

 

Lisiecki

Grzegorz

1980

 

 

Łyczba

Dariusz

1980

 

 

Madej

Ewa

1980

 

 

Majchrzak

Teresa

1980

 

 

Makuch

Danuta

1980

 

 

Mann

Michał

1980

 

 

Markowska

Ewa

1980

 

 

Materka

Witold

1980

 

 

Matusiak

Sławomir

1980

 

 

Mędrzyk

Artur

1980

 

 

Michoń

Marek

1980

 

 

Mikosz

Barbara

1980

 

 

Milewski

Arkadiusz

1980

 

 

Mizerska

Beata

1980

 

 

Mizerska

Ewa

1980

 

 

Morawski

Andrzej

1980

 

 

Morzyk

Mirosław

1980

 

 

Mucha

Jolanta

1980

 

 

Musialik

Jerzy

1980

 

 

Muszyński

Jerzy

1980

 

 

Myga

Janusz

1980

 

 

Nabiałek

Dorota

1980

 

 

Niegowski

Jarosław

1980

 

 

Nowakowski

Dariusz

1980

 

 

Opiła

Artur

1980

 

 

Pabiasz

Janusz

1980

 

 

Paradowska

Małgorzata

1980

 

 

Paszek

Zbigniew

1980

 

 

Paszkiewicz

Marzena

1980

 

 

Paśnik

Janusz

1980

 

 

Perkosz

Kamil

1980

 

 

Pianka

Dorota

1980

 

 

Pietruszewski

Sławomir

1980

 

 

Pigoń

Zbigniew

1980

 

 

Polak

Maria

1980

 

 

Politańska

Bożena

1980

 

 

Połcik

Bożena

1980

 

 

Powązka

Marek

1980

 

 

Praska

Małgorzata

1980

 

 

Pydzińska

Elżbieta

1980

 

 

Pytlas

Lidia

1980

 

 

Rachunek

Maria

1980

 

 

Rakus

Zbigniew

1980

 

 

Regielli

Wiesława

1980

 

 

Rembielak

Grażyna

1980

 

 

Rogacz

Zdzisława

1980

 

 

Ruchniak

Jarosław

1980

 

 

Rychlewski

Ireneusz

1980

 

 

Rykała

Janusz

1980

 

 

Ryś

Anna

1980

 

 

Sarara

Arkadiusz

1980

 

 

Sączek

Małgorzata

1980

 

 

Siejak

Tomasz

1980

 

 

Siwa

Katarzyna

1980

 

 

Skoczylas

Jacek

1980

 

 

Skubała

Grażyna

1980

 

 

Słota

Jacek

1980

 

 

Słowińska

Jolanta

1980

 

 

Smoczyńska

Mariola

1980

 

 

Sobala

Arkadiusz

1980

 

 

Sobiech

Iwona

1980

 

 

Sołtys

Roman

1980

 

 

Sołtysik

Lilianna

1980

 

 

Sosnowska

Katarzyna

1980

 

 

Stanik

Ewa

1980

 

 

Stawiarska

Teresa

1980

 

 

Stefaniak

Anna

1980

 

 

Stefaniszyn

Zenon

1980

 

 

Stelmaszczyk

Arkadiusz

1980

 

 

Stępień

Bożena

1980

 

 

Strzelczyk

Dariusz

1980

 

 

Strzelecka

Jadwiga

1980

 

 

Suchańska

Maria

1980

 

 

Szablewska

Joanna

1980

 

 

Szczurak

Sławomir

1980

 

 

Szemberg

Hanna

1980

 

 

Szpankowski

Robert

1980

 

 

Szurgot

Andrzej

1980

 

 

Szydziak

Teresa

1980

 

 

Szymczyk

Wojciech

1980

 

 

Szyper

Elżbieta

1980

 

 

Ślęzak

Maryla

1980

 

 

Śmieja

Jacek

1980

 

 

Śruba

Karina

1980

 

 

Tettke

Jarosław

1980

 

 

Trojanowska

Janina

1980

 

 

Trzepizur

Cecylia

1980

 

 

Tucholska

Ilona

1980

 

 

Tuchołka

Janusz

1980

 

 

Turek

Elżbieta

1980

 

 

Tyrała

Jolanta

1980

 

 

Urbański

Waldemar

1980

 

 

Walasek

Krzysztof

1980

 

 

Walaszczyk

Małgorzata

1980

 

 

Wasilewski

Tomasz

1980

 

 

Wąs

Edward

1980

 

 

Wilczak

Jan

1980

 

 

Witkowska

Bożena

1980

 

 

Włodarczyk

Izabela

1980

 

 

Wochal

Danuta

1980

 

 

Woźniak

Małgorzata

1980

 

 

Wróbel

Ewa

1980

 

 

Wrzalik

Anna

1980

 

 

Wysocka

Małgorzata

1980

 

 

Zachariasz

Małgorzata

1980

 

 

Zagórska

Anna

1980

 

 

Zając

Jadwiga

1980

 

 

Zatorska

Grażyna

1980

 

 

Zawiła

Anna

1980

 

 

Zgrzebna

Mirosława

1980

 

 

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie