l2

   

Rocznik 1981

 

Nazwisko

Imię

Rok egzaminu dojrzałości

Klasa

Wychowawca

Baran

Zbigniew

1981

 

 

Barnet

Ziemowit

1981

 

 

Barszcz

Tadeusz

1981

 

 

Bednarczyk

Małgorzata

1981

 

 

Bednarek

Mariusz

1981

 

 

Bekus

Mirosław

1981

 

 

Bereza

Krzysztof

1981

 

 

Betcher

Barbara

1981

 

 

Bieczek

Sabina

1981

 

 

Bieniek

Krzysztof

1981

 

 

Blikacz

Grażyna

1981

 

 

Bluma

Lesław

1981

 

 

Bocian

Andrzej

1981

 

 

Borowik

Marek

1981

 

 

Broniszewska

Jolanta

1981

 

 

Brożek

Artur

1981

 

 

Budzisz

Anna

1981

 

 

Budzyńska

Lidia

1981

 

 

Celeban

Grzegorz

1981

 

 

Chmielarz

Mariola

1981

 

 

Chmielarz

Zbigniew

1981

 

 

Chrząstek

Zdzisław

1981

 

 

Cieślik

Urszula

1981

 

 

Czarniawska

Izabela

1981

 

 

Dąbek

Renata

1981

 

 

Deska

Marek

1981

 

 

Drążkiewicz

Ryszard

1981

 

 

Dziwiński

Roman

1981

 

 

Filewski

Jarosław

1981

 

 

Flis

Michał

1981

 

 

Foltyński

Roman

1981

 

 

Fornalczyk

Dariusz

1981

 

 

Gadacz

Grzegorz

1981

 

 

Garus

Adam

1981

 

 

Gawlik

Jacek

1981

 

 

Gil

Dorota

1981

 

 

Gliński

Andrzej

1981

 

 

Głuchowski

Andrzej

1981

 

 

Gonerska

Beata

1981

 

 

Gotszling

Mirosław

1981

 

 

Góra

Witold

1981

 

 

Grądzik

Jan

1981

 

 

Grzyb

Kazimierz

1981

 

 

Gzik

Marek

1981

 

 

Hadryś

Iwona

1981

 

 

Hałaczkiewicz

Jolanta

1981

 

 

Jabłoński

Michał

1981

 

 

Jagusiak

Janusz

1981

 

 

Jambor

Mariusz

1981

 

 

Janasik

Teresa

1981

 

 

Jarosz

Roman

1981

 

 

Jędrzejczyk

Paweł

1981

 

 

Jura

Grażyna

1981

 

 

Kaczmarzyk

Joanna

1981

 

 

Kałwak

Barbara

1981

 

 

Kasprzyk

Andrzej

1981

 

 

Kaśkosz

Zdzisław

1981

 

 

Kącka

Barbara

1981

 

 

Kędzierski

Jarosław

1981

 

 

Kik

Bogumiła

1981

 

 

Klasiński

Jarosław

1981

 

 

Klubiak

Beata

1981

 

 

Kluska

Mirosław

1981

 

 

Kluźnika

Elżbieta

1981

 

 

Knopczyk

Bogusław

1981

 

 

Kochańczyk

Stanisław

1981

 

 

Kochmański

Jarosław

1981

 

 

Kostrzewska

Joanna

1981

 

 

Kościelniak

Zofia

1981

 

 

Kromołowska

Beata

1981

 

 

Kropidłowski

Błażej

1981

 

 

Królikowski

Mariusz

1981

 

 

Krzystanek

Barbara

1981

 

 

Krzystanek

Elżbieta

1981

 

 

Krzyszkowska

Anna

1981

 

 

Kubat

Tadeusz

1981

 

 

Kukuła

Joanna

1981

 

 

Kusiński

Tomasz

1981

 

 

Kużdżyn

Ewa

1981

 

 

Kwarciak

Roman

1981

 

 

Langner

Magdalena

1981

 

 

Leciak

Iwona

1981

 

 

Ledwoń

Krzysztof

1981

 

 

Leśniak

Krzysztof

1981

 

 

Leśnikowski

Marek

1981

 

 

Lizurej

Zbigniew

1981

 

 

Ludynia

Robert

1981

 

 

Łatanik

Katarzyna

1981

 

 

Maj

Andrzej

1981

 

 

Majba

Marian

1981

 

 

Małasiewicz

Małgorzata

1981

 

 

Markowski

Dariusz

1981

 

 

Maślikowski

Sławomir

1981

 

 

Matusik

Teresa

1981

 

 

Matyjas

Tomasz

1981

 

 

Matyszczak

Artur

1981

 

 

Mazur

Jerzy

1981

 

 

Mielczarz

Jerzy

1981

 

 

Młyńczyk

Dariusz

1981

 

 

Muchla

Bożena

1981

 

 

Muskalski

Zdzisław

1981

 

 

Mysłek

Sławomir

1981

 

 

Mysłek

Witold

1981

 

 

Nabiałek

Zofia

1981

 

 

Nabiałek

Zbigniew

1981

 

 

Nocuń

Beata

1981

 

 

Nowicki

Krzysztof

1981

 

 

Ogłoza

Izabela

1981

 

 

Olczyk

Dariusz

1981

 

 

Otolińska

Wiesława

1981

 

 

Owczarski

Stanisław

1981

 

 

Pala

Marek

1981

 

 

Paprotny

Jarosław

1981

 

 

Peter

Robert

1981

 

 

Piątek

Marek

1981

 

 

Piekarska

Elżbieta

1981

 

 

Piotrowska

Elżbieta

1981

 

 

Pomorska

Renata

1981

 

 

Raczek

Tadeusz

1981

 

 

Radzik

Alojzy

1981

 

 

Rajczyk

Barbara

1981

 

 

Rumin

Zbigniew

1981

 

 

Rzemieniec

Marzena

1981

 

 

Sikorski

Jerzy

1981

 

 

Siwek

Andrzej

1981

 

 

Siwy

Andrzej

1981

 

 

Skipirzepa

Anna

1981

 

 

Smaga

Jan

1981

 

 

Smela

Dariusz

1981

 

 

Socińska

Krystyna

1981

 

 

Staniewski

Marek

1981

 

 

Staniowska

Barbara

1981

 

 

Stępiński

Piotr

1981

 

 

Stępniewska

Alicja

1981

 

 

Stobiecka

Halina

1981

 

 

Strag

Zbigniew

1981

 

 

Sus

Danuta

1981

 

 

Świącik

Leszek

1981

 

 

Szecówka

Mirosław

1981

 

 

Szewczyk

Teresa

1981

 

 

Ślusarek

Anna

1981

 

 

Świąć

Sławomir

1981

 

 

Tkacz

Halina

1981

 

 

Trojan

Marek

1981

 

 

Tyrała

Elżbieta

1981

 

 

Warta

Jerzy

1981

 

 

Wiecha

Stanisław

1981

 

 

Wieczorek

Remigiusz

1981

 

 

Witkowska

Ewa

1981

 

 

Wolski

Robert

1981

 

 

Wrzód

Małgorzata

1981

 

 

Wypych

Joanna

1981

 

 

Zalasińska

Małgorzata

1981

 

 

Zaleska

Barbara

1981

 

 

Związek

Wiesława

1981

 

 

Zwierzchlejski

Jan

1981

 

 

Żmuda

Maria

1981

 

 

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie