l2

   

Rocznik 2000

 

Nazwisko

Imię

Rok egzaminu dojrzałości

Klasa

Wychowawca

Andrzejczyk

Joanna

2000

B

mgr Ewa Salamon

Bachniak

Damian

2000

B

mgr Ewa Salamon

Bartelak

Łukasz

2000

D

mgr Maria Gruszka

Bawor

Szymon

2000

C

mgr Danuta Zielińska

Berdys

Marta

2000

D

mgr Maria Gruszka

Bielawski

Łukasz

2000

B

mgr Ewa Salamon

Bitner

Piotr

2000

 

 

Blada

Katarzyna

2000

B

mgr Ewa Salamon

Błaszczyk

Marzena

2000

 

 

Całus

Dawid

2000

 

 

Ceglarek

Patrycja

2000

 

 

Chmielarz

S?awomir

2000

B

mgr Ewa Salamon

Chrząstek

Anna

2000

 

 

Chwist

Agnieszka

2000

 

 

Ciepiela

Sylwia

2000

B

mgr Ewa Salamon

Cieśla

Ewelina

2000

 

 

Czarny

Agnieszka

2000

 

 

Czyż

Agnieszka

2000

B

mgr Ewa Salamon

Dawid

Marta

2000

B

mgr Ewa Salamon

Dądela

Karolina

2000

 

 

Dobrowolska

Olga

2000

 

 

Dukowicz

Monika

2000

 

 

Fidura

Kamila

2000

D

mgr Maria Gruszka

Gaj

Kamil

2000

B

mgr Ewa Salamon

Gajewicz

Marta

2000

D

mgr Maria Gruszka

Gawron

Anna

2000

D

mgr Maria Gruszka

Glajzner

Ilona

2000

 

 

Glińska

Joanna

2000

B

mgr Ewa Salamon

Gmitruk

Tomasz

2000

B

mgr Ewa Salamon

Gonera

Magdalena

2000

 

 

Hakobyan

Suren

2000

C

mgr Danuta Zielińska

Haładyn

Marek

2000

D

mgr Maria Gruszka

Hamara

Katarzyna

2000

 

 

Hermanowski

Marcin

2000

C

mgr Danuta Zielińska

Iłczyk

Katarzyna

2000

 

 

Jakubiec

Michał

2000

 

 

Jakubiec

Grzegorz

2000

 

 

Janecki

Jacek

2000

B

mgr Ewa Salamon

Janeczek

Agnieszka

2000

D

mgr Maria Gruszka

Janik

Karolina

2000

D

mgr Maria Gruszka

Jasiulewicz

Anna

2000

D

mgr Maria Gruszka

Jura

Piotr

2000

D

mgr Maria Gruszka

Kaczmarek

Dorota

2000

 

 

Kaczmarek

Magdalena

2000

D

mgr Maria Gruszka

Kaczorowska

Sylwia

2000

 

 

Kańska

Małgorzata

2000

 

 

Kapuścik

Anna

2000

B

mgr Ewa Salamon

Karaszewski

Tomasz

2000

B

mgr Ewa Salamon

Kierach

Jacek

2000

B

mgr Ewa Salamon

Klim

Barbara

2000

D

mgr Maria Gruszka

Kołodziejczyk

Piotr

2000

 

 

Kosela

Anna

2000

 

 

Kostrzewski

Piotr

2000

D

mgr Maria Gruszka

Koza

Sylwia

2000

 

 

Kozak

Aleksandra

2000

 

 

Krakowiak

Anna

2000

 

 

Królak

Krzysztof

2000

B

mgr Ewa Salamon

Kryntowski

Konrad

2000

 

 

Kubala

Aldona

2000

B

mgr Ewa Salamon

Kubik

Paulina

2000

 

 

Kucharzewska

Ewelina

2000

 

 

Kulik

Agnieszka

2000

B

mgr Ewa Salamon

Kuzior

Marzena

2000

D

mgr Maria Gruszka

Kwietniewska

Renata

2000

 

 

Leciak

Aneta

2000

 

 

Łobodzński

Marek

2000

 

 

Łuczyńska

Edyta

2000

 

 

Łyczba

Ilona

2000

B

mgr Ewa Salamon

Łysakowski

Mariusz

2000

 

 

Machla

Robert

2000

D

mgr Maria Gruszka

Maciejczyk

Katarzyna

2000

 

 

Małek

Karolina

2000

D

mgr Maria Gruszka

Marchewka

Marta

2000

 

 

Maternicka

Joanna

2000

D

mgr Maria Gruszka

Mądrzyk

Michał

2000

 

 

Michoń

Izabela

2000

 

 

Miedzińska

Elżbieta

2000

 

 

Mielczarek

Urszula

2000

 

 

Mizgała

Marlena

2000

B

mgr Ewa Salamon

Motyka

Marcin

2000

D

mgr Maria Gruszka

Mszyca

Alicja

2000

D

mgr Maria Gruszka

Mucha

Rafał

2000

D

mgr Maria Gruszka

Nita

Agnieszka

2000

B

mgr Ewa Salamon

Nocuń

Agnieszka

2000

D

mgr Maria Gruszka

Noga

Łukasz

2000

B

mgr Ewa Salamon

Opara

Kamila

2000

D

mgr Maria Gruszka

Ossyra

Anna

2000

 

 

Otrębska

Marta

2000

D

mgr Maria Gruszka

Pełka

Magdalena

2000

 

 

Piaszczyk

Ewelina

2000

 

 

Pietras

Małgorzata

2000

D

mgr Maria Gruszka

Pisula

Izabela

2000

 

 

Postawa

Justyna

2000

 

 

Przybynowska

Dorota

2000

 

 

Rajczyk

Agnieszka

2000

 

 

Sidyk

Joanna

2000

 

 

Sirek

Monika

2000

 

 

Skrobek

Karolina

2000

 

 

Skrzeszowski

Dominik

2000

B

mgr Ewa Salamon

Spacjer

Joanna

2000

 

 

Spłuszka

Marcin

2000

D

mgr Maria Gruszka

Stefaniak

Agata

2000

 

 

Strojec

Dorota

2000

 

 

Strugała

Bartosz

2000

D

mgr Maria Gruszka

Suliga

Anna

2000

 

 

Sykulski

Leszek

2000

B

mgr Ewa Salamon

Szczypior

Justyna

2000

 

 

Szmidla

Izabela

2000

 

 

Szopa

Tomasz

2000

D

mgr Maria Gruszka

Sztompka

Agata

2000

 

 

Szymanek

Agata

2000

 

 

Ślęzak

Mariusz

2000

B

mgr Ewa Salamon

Slusarczyk

Dobrosława

2000

B

mgr Ewa Salamon

Tylińska

Anna

2000

 

 

Wajda

Izabela

2000

D

mgr Maria Gruszka

Walens

Katarzyna

2000

 

 

Wiewióra

Justyna

2000

 

 

Witczak

Ewa

2000

B

mgr Ewa Salamon

Wlaźlak

Izabela

2000

B

mgr Ewa Salamon

Włodawiec

Magdalena

2000

D

mgr Maria Gruszka

Wojtaszewska

Magdalena

2000

D

mgr Maria Gruszka

Wrzód

Renata

2000

D

mgr Maria Gruszka

Zacłona

Beata

2000

 

 

Zielińska

Urszula

2000

C

mgr Danuta Zielńska

Żelazkiewicz

Joanna

2000

B

mgr Ewa Salamon

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie