l2

   

Rocznik 2008

 

Nazwisko

Imię

Rok egzaminu dojrzałości

Klasa

Wychowawca

Bagnecki

Mateusz

2008

A

mgr Grażyna Szczerba

Będuch

Monika

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Duda

Marta

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Janik

Karolina

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Kanoniak

Marcin

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Klama

Magdalena

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Kmiecik

Magdalena

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Kołton

Karina

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Korzekwa

Martyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Krankowska

Katarzyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Kuban

Greta

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Langier

Karol

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Majchrzak

Mariusz

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Młyńczak

Katarzyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Noga

Joanna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Paciepnik

Monika

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Plenik

Katarzyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Poroszewska

Aleksandra

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Pyrkos

Tomasz

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Rak

Izabela

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Rospondek

Justyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Skorek

Żaneta

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Słoma

Andżelika

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Starczewska

Karolina

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Strączyński

Jan

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Stroba

Adam

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Szczypiór

Aleksandra

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Szymańczyk

Klaudia

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Wawrzyńczak

Agata

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Wrońska

Marta

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Wyrwał

Justyna

2008

A

mgr Grażyna Szczerba 

Bińczyk

Patrycja

2008

B

mgr Irena Terka

Barwaniec

Anna

2008

B

mgr Irena Terka 

Borek

Dagmara

2008

B

mgr Irena Terka 

Bujak-Skowroński

Bartosz

2008

B

mgr Irena Terka 

Ciuchta

Justyna

2008

B

mgr Irena Terka 

Drążek

Katarzyna

2008

B

mgr Irena Terka 

Górska

Katarzyna

2008

B

mgr Irena Terka 

Grzesiak

Paulina

2008

B

mgr Irena Terka 

Izdebski

Łukasz

2008

B

mgr Irena Terka 

Kiepal

Julita

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Kik

Natalia

2008

B

mgr Irena Terka 

Kozioł

Bartłomiej

2008

B

mgr Irena Terka 

Krawczyk

Izabela

2008

B

mgr Irena Terka 

Królikowska

Klaudia

2008

B

mgr Irena Terka 

Kulej

Żaneta

2008

B

mgr Irena Terka 

Kuśmierska

Wioletta

2008

B

mgr Irena Terka 

Lisiak

Marlena

2008

B

mgr Irena Terka 

Łagońska

Anna

2008

B

mgr Irena Terka 

Michalik

Marzena

2008

B

mgr Irena Terka 

Miedzińska

Wioletta

2008

B

mgr Irena Terka 

Ostałowska

Ewa

2008

B

mgr Irena Terka 

Pawlusińska

Agnieszka

2008

B

mgr Irena Terka 

Pietras

Sylwia

2008

B

mgr Irena Terka 

Płaziński

Piotr

2008

B

mgr Irena Terka 

Polaczkiewicz

Katarzyna

2008

B

mgr Irena Terka 

Porębińska

Katarzyna

2008

B

mgr Irena Terka 

Rak

Paulina

2008

B

mgr Irena Terka 

Skrzypczyk

Sylwia

2008

B

mgr Irena Terka 

Szumilewicz

Anna

2008

B

mgr Irena Terka 

Szymonik

Marta

2008

B

mgr Irena Terka 

Wrońska

Sylwia

2008

B

mgr Irena Terka 

Cytrowska

Agnieszka

2008

C

mgr Ewa Salamon

Derda

Marlena

2008

C

mgr Ewa Salamon

Gaik

Maciej

2008

B

mgr Irena Terka

Gloc

Agnieszka

2008

C

mgr Ewa Salamon

John

Justyna

2008

C

mgr Ewa Salamon

Kawalec

Małgorzata

2008

C

mgr Ewa Salamon

Kotarska

Małgorzata

2008

C

mgr Ewa Salamon

Langier

Małgorzata

2008

C

mgr Ewa Salamon

Lewandowska

Ewelina

2008

C

mgr Ewa Salamon

Liberda

Kamila

2008

C

mgr Ewa Salamon

Łydzbińska

Agnieszka

2008

C

mgr Ewa Salamon

Michno

Kamila

2008

C

mgr Ewa Salamon

Milewski

Michał

2008

C

mgr Ewa Salamon

Motyl

Beata

2008

C

mgr Ewa Salamon

Nalewajka

Patrycja

2008

C

mgr Ewa Salamon

Owczarek

Sandra

2008

C

mgr Ewa Salamon

Pietrzak

Linda

2008

C

mgr Ewa Salamon

Praska

Paula

2008

C

mgr Ewa Salamon

Radłowska

Katarzyna

2008

C

mgr Ewa Salamon

Sanecka

Anna

2008

C

mgr Ewa Salamon

Sankowska

Anna

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Suchan

Paulina

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Szyda

Dawid

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Tomzik

Paulina

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Ujma

Jolanta

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Woźniak

Agnieszka

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Budzisz

Bartosz

2008

D

mgr Agnieszka Humaj

Bugaj

Anna

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Całus

Marcin

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Choroba

Ewelina

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Cierpiał

Nina

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Garska

Monika

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Górniak

Katarzyna

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Grabna

Anna

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Kawecki

Mateusz

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Kemuś

Agnieszka

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Koperek

Paulina

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Korzuchowska

Edyta

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Kowalik

Kamila

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Kubułka

Wojciech

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Kwietniewska

Malwina

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Lisiecka

Edyta

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Maciąg

Anna

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Nanys

Mariusz

2008

C

mgr Ewa Salamon 

Orlińska

Ida

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Ożóg

Artur

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Pidzik

Mateusz

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Rachwalik

Olga

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Saboczyński

Robert

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Tomzik

Marek

2008

D

mgr Agnieszka Humaj 

Balwierz

Katarzyna

2008

E

mgr Krzysztof Zając

Bednarek

Monika

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Bogucka

Magdalena

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Derda

Aleksandra

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Duda

Przemysław

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Grzyb

Anna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Janda

Monika

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Kałka

Adam

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Karlikowski

Kamil

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Kasprzyk

Piotr

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Knysak

Martyna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Krakowiak

Kamil

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Krauze

Anna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Król

Karolina

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Krupińska

Olga

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Krygier

Agnieszka

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Krysiak

Tomasz

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Kułach

Michał

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Langkamer

Iwona

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Malara

Magdalena

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Merdzik

Anna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Musiał

Katarzyna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Otrębski

Michał

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Papalski

Fabian

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Romańczyk

Rafał

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Rusajczyk

Monika

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Stala

Martyna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Strzelczyk

Aleksandra

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Tkacz

Agnieszka

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Woźniak

Justyna

2008

E

mgr Krzysztof Zając 

Banasiak

Marcin

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz

Bekus

Agnieszka

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Brola

Anna

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Chrzan

Michał

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Dumin

Monika

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Dziagacz

Kinga

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Foryś

Paola

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Gajosek

Karolina

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Jędrzejczyk

Przemysław

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Kaczmarzyk

Łukasz

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Kołodziejczyk

Żaneta

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Konopka

Adrian

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Kondas

Katarzyna

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Kutarba

Żaneta

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Leśkiewicz

Marta

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Lipiński

Sławomir

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Majorczyk

Katarzyna

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Niedzielska

Izabela

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Pankowski

Kamil

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Pientos

Kinga

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Rysiak

Agnieszka

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Sikora

Kamil

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Sikora

Natalia

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Sławuta

Marcin

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Staniec

Joanna

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Szymczyk

Tomasz

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Świątek

Ewelina

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Trzcińska

Martyna

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Górniak

Paweł

2008

F

mgr Ewelina Aleksandrowicz 

Brzóska

Weronika

2008

G

mgr Dorota Magacz

Feliks

Dorota

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Gałuszka

Natalia

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Grzesiak

Dagmara

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Hamala

Konrad

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Kowalik

Rafał

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Kutarba

Paulina

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Krawczyk

Anna

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Kulik

Filip

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Kuśmierczyk

Krzysztof

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Łudzik

Patryk

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Majchrzak

Andżelika

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Miedziński

Łukasz

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Nalewajka

Michał

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Nocuń

Ilona

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Nowak

Dawid

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Organa

Konrad

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Rojek

Karol

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Rospondek

Michał

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Sikora

Piotr

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Skalski

Konrad

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Surówka

Anna

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Szymanek

Łukasz

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Szymańska

Iwetta

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Trzepizur

Aleksandra

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Wacek

Piotr

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Zbrojkiewicz

Paula

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Żurek

Adam

2008

G

mgr Dorota Magacz 

Kasprzyk

Konrad

2008

D

mgr Agnieszka Humaj

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie