l2

   
Image W czwartek - 4 lutego uczniowie klasy IIIE i IIIF rozegrali pasjonujący mecz o wejście do finału o Mistrzostwo Szkoły w piłce siatkowej ch?opców.

Zobacz zdęcia!!!

Godzina 9.40 - Zawodnicy z klasy IIIE zaczynają rozgrzewkę, aby dobrze przygotować się na wielkie starcie z  uczniami klasy IIIF i obronę tytułu mistrza szkoły w piłce siatkowej. Mimo podwójnego już tytułu mistrza, nie było mowy o lekceważeniu przeciwnika. Już od kilku dniu wśród zawodników unosił się duch walki i rywalizacji. Wielkie pragnienie zwycięstwa dodawało sił.

Niedługo potem na boisko wkraczają również zawodnicy z klasy IIIF. Po zakończonej rozgrzewce pozostało jeszcze wylosowanie boisk przez kapitanów i można było zacząć walkę o finał. Od początku pierwszego seta przewaga była po stronie klasy IIIF. Drużyna z „E” dzielnie próbowała odrobić straty, jednak na marne, gdyż ten set zakończył się wygraną „F”.

W drugim i trzecim secie role się odwróciły, a zwycięstwo należało tym razem do ubiegłorocznych mistrzów, którzy pokonali przeciwnika skutecznym atakiem. Czwarty set mógł być tym decydującym, jednak osłabienie przyjęcia w IIIE i skuteczna gra przeciwników doprowadziła do remisu 2:2 w setach.

Piąty set - „tie break” miał rozsądzić, która z drużyn zawalczy o tegoroczne mistrzostwo szkoły. Walka była bardzo wyrównana, co wzmagało emocje wśród kibiców. Zawodnicy obu drużyn z poświęceniem walczyli do samego końca i o każdy punkt. Przy stanie 9:9 na prowadzenie zaczęła się wysuwać drużyna z klasy IIIE, co zadecydowało o ich zwycięstwie. Wynik piątego seta 15:11 a w całym meczu 3:2 dla klasy IIIE!

Mecz dostarczył wielu emocji a także pokazać wielkiego ducha walki obu drużyn i ich wielką determinację. W wielkim finale siatkarze z klasy IIIE spotkają się z klasą IIID, by już po raz trzeci zawalczyć o mistrzostwo szkoły. Czy uda im się zdobyć potrójne mistrzostwo? Z niecierpliwością oczekujemy meczu finałowego, który z pewnością dostarczy wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Zwycięzcom gratulujemy życząc wygranej w meczu finałowym!


 


Treść i zdjęcia: Sylwia Siwek
klasa 3E
   

Gościmy  

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie