Drukuj
Odsłony: 4599
Image W poniedziałek - 15 marca odbył się w naszej szkole mecz finałowy kończący zmagania dziewcząt w piłkę siatkową pomiędzy reprezentacjami klas IIIE i IID.

Zobacz zdjęcia!!!

Liczba zawodniczek po obu stronach siatki była zróżnicowana. Zespół klasy IID liczył 6 osób, natomiast IIIE zaledwie 4. Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwem siatkarek z klasy IIIE. Wydawać by się mogło, że wynik meczu jest już przesądzony. Nic bardziej mylnego. Trzeci i czwarty set zakończył się zwycięstwem zawodniczek z klasy IID, które tym samym wywalczyły  sobie prawo walki o wygraną w rozstrzygającym mecz - tie-breaku. Wynikiem 15:11 w tie breaku, a 3:2 w całym meczu - dziewczęta z klasy IID wypracowały sobie tegoroczne zwycięstwo zdobywając tytuł mistrzyń szkoły! Na duży plus zasługuje również postawa kibiców, którzy do końca meczu wiernie wspierali swoje koleżanki.

Dziewczętom z klasy IID serdecznie gratulujemy zwycięstwa!!!