l2

   
Image Uczniowie naszej szkoły w znakomitym stylu rozpoczęli tegoroczne zmagania w turnieju szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej, pokonując reprezentację II LO - 3:1. Gratulacje!

Zobacz zdjęcia!!!

Mecz rozpoczęła reprezentacja LO im. Traugutta. Po kilku wyrównanych akcjach dość szybko straciliśmy bramkę. Na szczęście jedyną strzeloną przez przeciwników. Po stracie gola trener naszych zawodników - Piotr Konodyba (uczeń klasy IIIA) zmienił taktykę meczu co najprawdopodobniej okazało się kluczem do zwycięstwa. Drużyna grała składnie, akcja po akcji, podania rodem z Camp Nou, sprytne wślizgi, przejęcia piłki i częste ataki przyniosły spodziewane efekty.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Druga część przebiegała już spokojniej, pod dyktando naszych zawodników. Nasi chłopcy bardzo dobrze kontrolowali grę wiedząc, że nie wolno lekceważyć przeciwnika. Trener dokonał paru taktycznych zmian dla sprawdzenia sprawności drużyny, co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż na trzecią bramkę nie musieliśmy zbyt długo czekać. Po uzyskaniu dwubramkowej przewagi drużyna grała już spokojniej, starając się oszczędzać siły na następny mecz, który odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Naszej drużynie serdecznie gratulujemy życząc kolejnych zwycięstw! 

tekst i zdjęcia:
Jakub Sośnica klasa IIIA
   

Gościmy  

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie