l2

   
Image Pechowo dla naszej drużyny zakończył się czwartkowy pojedynek w piłce nożnej chłopców z drużyną z Zespołu Szkół im. W. Andersa. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze i gdyby nie błąd sędziego w 39 minucie meczu - mielibyśmy remis.

Pierwsza połowa to głównie gra środkiem boiska, obie drużyny były lekko zestresowane jednak to zawodnicy z Andersa przełamali się w 15 minucie meczu strzelając pierwszego gola. Po przerwie nasi zawodnicy grali odważniej. Indywidualne akcje Mateusza Jagodzińskiego kończyły się strzałami na bramkę przeciwników, niestety niecelnymi lub wybronionymi przez bramkarza.

Jak przysłowie mówi: "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" tak było w tym właśnie przypadku. Nasi przeciwnicy zdołali strzelić dwie bramki. Od tego momentu nastąpiło ich zdecydowane zdekoncentrowanie. Potrafiliśmy to wykorzystać grając swoją grę.

Najpierw w 35 minucie do pustej bramki piłkę na głowę Piotra Kotasa podał Emil Kołodziejczyk a chwilę później doskonałym prostopadłym podaniem Czarek Szurgot uwolnił Adriana Cybulskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam. Naszym zawodnikom udało się strzelić trzecią bramkę, niestety nie została ona przez sędziego zaliczona.

Ostateczny wynik meczu 3:2 dla zawodników z Andersa. Na wyróżnienie zasłużyli: Piotr Kotas, który 4-krotnie wybijał piłkę z linii bramkowej oraz Bartosz Borek, który w ciężkich sytuacjach potrafił sobie radzić z trudnymi strzałami przeciwnej drużyny. Następny mecz już w najbliższy czwartek. Życzymy naszej drużynie zwycięstwa!


Drużyna V LO:

Trener: Piotr Konodyba (IIIA)

1. Bartosz Borek (IA)

3. Piotr Purgal (IIIF)
4. Piotr Kotas (IIIC) - kapitan
6. Adrian Cybulski (IIIF)
7. Mateusz Jagodziński (IID)
9. Kamil Szychalski (IIC)
10. Czarek Szurgot (IIA)
13. Emil Kołodziejczyk (IIA)
14. Jakub Musik (IIIC)
15. Michał Kurzyński (IIB)
16. Dominik Wysocki (IF)
17. Krzysztof Wilk (IF)

Emil Kołodziejczyk
klasa IIA
   

Gościmy  

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie