l2

   
Image Remisem 3:3 zakończył się mecz podopiecznych mgr Rafała Znojkiewicza przeciwko drużynie z Liceum im. Jana Kochanowskiego. Mecz miał niemal identyczny przebieg jak spotkanie z I LO im. J. Słowackiego.

Bramkę otwierającą zdobył podobnie jak w meczu ze Słowackim - Adrian Cybulski. Taki wynik (1:0) utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej zaczął się czarny koszmar naszych zawodników. Po raz kolejny w odstępie kilku minut straciliśmy trzy bramki (po indywidualnych błędach) i znów zaczęła się wielka pogoń, by móc odrobić stratę. Nie było to jednak proste, bo do końca spotkania zostało ... 5 minut. Bohaterem meczu został Piotr Purgal, który dwukrotnie wykorzystał podania od Mateusza Jagodzińskiego, który w znakomitym stylu powrócił na boisko po kontuzji.

Bramki:
1:0 Adrian Cybulski 10'
1:1 ? 25'
1:2 ? 30'
1:3 ? 35'
2:3 Piotr Purgal 37'
3:3 Piotr Purgal 39'

Przed naszą drużyną kolejny mecz. Mamy nadzieję, że zwycięski. Przeciwnik będzie o wiele mocniejszy, to gospodarz turnieju: TZN. Dla jasności warto przypomnieć, że zawodnicy z TZN-u pokonali naszego dzisiejszego rywala ... 8:0! Jednak jak mówił: "mecz meczowi nie równy". Liczymy na zwycięstwo i trzymamy kciuki.

Emil Kołodziejczyk klasa IIA
   

Gościmy  

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

   

Szukaj  

   

Partnerzy  

godlo polski


LOGO V LO im. A. Mickiewicza

Tarcza


Biuletyn Informacji Publicznej

bip


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Projekt polsko-grecki PO WERProgram Operacyjny

Wiedza Edukacja Rozwój

2014-2020 (PO WER)


facebook


instagram


Snap


reformaedukacji 


Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

epuap

 


 

logo cke

Matura


logo comenius


Współpracujemy z

zycieczestochowy


 Urząd Miasta Częstochowy

urzadczestochowa


 Bursa Miejska w Częstochowie

bursamiejska


 

 doradztwo

 


 Obrońcy Własności Intelektualnej (OWI)

fundacjafresnela


 Teatr im. Adama Mickiewicza

teatrimmickiewicza


 Pomoc psychologiczna

zespolporadni


 Projekt z klasą

projektzklasa

   

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
© V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie