Drukuj
Odsłony: 4143
Image Remisem 3:3 zakończył się mecz podopiecznych mgr Rafała Znojkiewicza przeciwko drużynie z Liceum im. Jana Kochanowskiego. Mecz miał niemal identyczny przebieg jak spotkanie z I LO im. J. Słowackiego.

Bramkę otwierającą zdobył podobnie jak w meczu ze Słowackim - Adrian Cybulski. Taki wynik (1:0) utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej zaczął się czarny koszmar naszych zawodników. Po raz kolejny w odstępie kilku minut straciliśmy trzy bramki (po indywidualnych błędach) i znów zaczęła się wielka pogoń, by móc odrobić stratę. Nie było to jednak proste, bo do końca spotkania zostało ... 5 minut. Bohaterem meczu został Piotr Purgal, który dwukrotnie wykorzystał podania od Mateusza Jagodzińskiego, który w znakomitym stylu powrócił na boisko po kontuzji.

3:3 Piotr Purgal 39'

Przed naszą drużyną kolejny mecz. Mamy nadzieję, że zwycięski. Przeciwnik będzie o wiele mocniejszy, to gospodarz turnieju: TZN. Dla jasności warto przypomnieć, że zawodnicy z TZN-u pokonali naszego dzisiejszego rywala ... 8:0! Jednak jak mówił: "mecz meczowi nie równy". Liczymy na zwycięstwo i trzymamy kciuki.