Drukuj
Odsłony: 4633
Image W czwartek - 21 października 2010 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie odbył się mecz pomiędzy drużyną z VLO i ZSTiO. Około godziny 11.00 na parkiecie pojawili się siatkarze obu drużyn. Po solidnej rozgrzewce usłyszeliśmy gwizdek, zapraszający zawodników do gry.

Zobacz zdjęcia!!!

W pierwszym secie od początku można było wyczuć, że gospodarze spotkania znają doskonale swoją salę i wiedzę na ile mogą sobie na niej pozwolić, by doprowadzić drużynę do zwycięstwa. Pomimo świetnej gry „blokiem” naszej drużynie nie udało się wygrać. Set zakończył się wynikiem 25:19 dla naszych przeciwników.

Po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili na boisko. Druga część meczu okazała się ciekawsza i bardziej ekscytująca. Początek toczył się punkt za punkt, po czym reprezentacja z Mickiewicza przejęła inicjatywę w grze. Kiedy już uzyskaliśmy kilka punktów przewagi, obraz gry zmienił się diametralnie. Pomimo bardzo dobrej gry blokiem i starań całej drużyny nie udało się wygrać. Set zakończył się wynikiem 25:23 a ca?y mecz 2:0 dla ZSTiO.

Podopiecznych mgr Rafała Znojkiewicza czekają jeszcze dwa mecze. Następny już we wtorek! Trzymamy kciuki życząc wygranej!