24.09.2008 roku na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego, odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna, w której startowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu Częstochowy. Wzięła w niej również udział liczna reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszego liceum.
Młodzi sportowcy rywalizowali w biegach na: 100m, 400m, 800m (dziewczęta), 1500 m (chłopcy), sztafecie 4x100m, pchnięciu kulą i skoku w dal.
Wśród uczniów V LO najlepiej zaprezentowali się: Agnieszka Ziewiec z klasy IIF zajmując 5 miejsce w biegu na 100m i Piotr Pytlarz, który był 7 w skoku w dal.
Nasi sportowcy, zmagając się nie tylko z przeciwnikami, ale również z niesprzyjającą aurą (chłód, deszcz i wiatr, który doskwierał wszystkim zebranym na stadionie), zajęli miejsca w środku stawki.
Dziewczęta wśród 18 startujących zespołów uplasowały się na 9 miejscu, chłopcy sklasyfikowani zostali na 10 miejscu.
SZKOLNA LIGA LEKKIEJ ATLETYKI - WYNIKI KOŃCOWE
CZĘSTOCHOWA 24.09.2008 r.
DZIEWCZĘTA - 100m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Skoczyłas Ewelina |
91 |
IV LO |
13,26 |
140 |
2 |
Sosnowska Iza |
92 |
III LO |
13,84 |
125 |
3 |
Kostrubiec Magda |
|
II LO |
13,99 |
121 |
4 |
Wałecka Monika |
|
ZS Norwid |
14,03 |
120 |
5 |
Ziewiec Agnieszka |
91 |
VLO |
14,29 |
113 |
6 |
Skrzypczyk Narzena |
92 |
ZSTiO |
14,65 |
104 |
7 |
Urbańczyk Ilona |
|
ZS Norwid |
14,66 |
104 |
8 |
Heter Joanna |
91 |
ZS Anders |
14,78 |
101 |
9 |
Parkitna Sylwia |
|
II LO |
14,81 |
101 |
10 |
Mazur Anna |
90 |
IV LO |
14,98 |
97 |
11 |
Wróblewska Weta |
91 |
VII LO |
15,19 |
92 |
12 |
Rakowska Marlena |
92 |
ZS Reymont |
15,48 |
86 |
13 |
Chałek Magdalena |
91 |
ZSG |
15,55 |
84 |
14 |
Piesiak Karolina |
91 |
ZST |
15,59 |
83 |
15 |
Pilawka Patrycja |
91 |
ZSTiO |
15,64 |
82 |
16 |
Syguła Izabela |
92 |
ZS Anders |
15,66 |
82 |
17 |
Pośpiech Marta |
92 |
ZS Kochanowski |
15,4 |
87 |
18 |
Heppner Beata |
92 |
ZS Kochanowski |
15,49 |
87 |
19 |
Mielczanek Agnieszka |
91 |
ZSME |
15,91 |
77 |
20 |
Chyrzyńska Paulina |
92 |
ZST |
16,16 |
72 |
21 |
Napora Anna |
93 |
VLO |
16,17 |
71 |
22 |
Dobrakowska Justyna |
90 |
ZSE |
16,26 |
70 |
23 |
Romańska Katarzyna |
92 |
I LO |
16,29 |
69 |
24 |
Szklarska Weronika |
92 |
VII LO |
16,4 |
67 |
25 |
Wasek Iza |
90 |
ZSSB |
16,41 |
67 |
26 |
Gruszczyńska Karolina |
92 |
ZSG |
16,5 |
65 |
27 |
Szmajdzińska Katarzyna |
92 |
I LO |
16,73 |
61 |
28 |
Deska Joanna |
91 |
ZS Reymont |
16,84 |
59 |
29 |
Talma Katarzyna |
90 |
ZSSB |
17,13 |
54 |
30 |
Bogunka Estera |
91 |
ZSME |
18,17 |
38 |
31 |
Pastusińska Martyna |
92 |
ZSE |
21,03 |
8 |
DZIEWCZĘTA - 400m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Szczerba Klaudia |
90 |
IVLO |
1,02,26 |
134 |
2 |
Pęczek Karolina |
|
ZS Norwid |
1,06,45 |
111 |
3 |
Rokosa Paulina |
92 |
II LO |
1,09,53 |
96 |
4 |
Bajorek Paulina |
|
ZS Norwid |
1,10,06 |
94 |
5 |
Eliasz Anna |
92 |
ZSE |
1,00,68 |
86 |
6 |
Banaś Weronika |
92 |
VII LO |
1,12,76 |
81 |
7 |
Siewierska Anna |
92 |
II LO |
1,14,02 |
76 |
8 |
Menda Agnieszka |
|
IV LO |
1,15,08 |
72 |
9 |
Bednarz Daria |
92 |
ZS Anders |
1,15,12 |
72 |
10 |
Beńka Halina |
92 |
ZSTiO |
1,15,18 |
71 |
11 |
Zalewska Justyna |
92 |
I LO |
1,15,83 |
69 |
12 |
Mieczkowska Ewelina |
92 |
ZS G |
1,17,11 |
64 |
13 |
Rzepecka Weronika |
|
ZS Kochanowski |
1,17,14 |
64 |
14 |
Michalska Milena |
91 |
ZSTiO |
1,17,75 |
62 |
15 |
Klimczok Magda |
91 |
VII LO |
1,18,24 |
60 |
16 |
Grabda Katarzyna |
91 |
ZS Kochanowski |
1,18,40 |
59 |
17 |
Wąż Anita |
92 |
V LO |
1,18,61 |
58 |
18 |
Morga Paulina |
90 |
ZSE |
1,19,16 |
57 |
19 |
Kleszcz Ewa |
91 |
Zs Anders |
1,19,71 |
55 |
20 |
Hak Alicja |
91 |
III LO |
1,20,48 |
52 |
21 |
Pędzioch Marta |
92 |
ZS Reymont |
1,21,26 |
49 |
22 |
Gęga Julia |
92 |
ZS Reymont |
1,21,78 |
48 |
23 |
Borowska Marta |
92 |
I LO |
1,21,98 |
47 |
24 |
Jaskulak Ewelina |
90 |
ZSG |
1,23,31 |
43 |
25 |
Osuchowska Paulina |
92 |
ZSSB |
1,23,72 |
42 |
26 |
Myslikowska Donata |
92 |
ZSSB |
1,24,57 |
39 |
27 |
Woch Justyna |
91 |
ZSME |
1,25,64 |
36 |
28 |
Chrząstek Sylwia |
92 |
ZST |
1,26,96 |
33 |
29 |
Belicka Patrycja |
90 |
V LO |
1,29,03 |
28 |
30 |
Bednarczyk Magdalena |
90 |
ZSME |
1,28,94 |
28 |
31 |
Foryś Beata |
92 |
ZST |
1,33,55 |
18 |
32 |
Smole Agnieszka |
92 |
TZN |
---------- |
--- |
DZIEWCZĘTA - 800m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Przepióra Sylwia |
91 |
ZS Reymont |
2,35,57 |
101 |
2 |
Kowalska Katarzyna |
91 |
III LO |
2,36,82 |
98 |
3 |
Ziębińska Aleksandra |
92 |
VII LO |
2,37,97 |
95 |
4 |
Kłosińska Ewa |
90 |
IV LO |
2,43,09 |
83 |
5 |
Kurzak Katarzyna |
|
ZS Norwid |
2,45,21 |
79 |
6 |
Kossowska Małgorzata |
92 |
ZS Kochanowski |
2,47,56 |
74 |
7 |
Lasotka Beata |
92 |
ZS Anders |
2,50,05 |
69 |
8 |
Raczyńska Katarzyna |
91 |
VII LO |
2,54,14 |
61 |
9 |
Nawrocka Manuela |
|
ZS Norwid |
2,55,47 |
58 |
10 |
Hereźniak Karolina |
90 |
IV LO |
2,58,02 |
53 |
11 |
Solecka Sonia |
91 |
ZSTiO |
2,58,04 |
53 |
12 |
Łukowska Marta |
91 |
ZSE |
2,58,77 |
52 |
13 |
Kurasinska Ewa |
92 |
II LO |
3,01,03 |
48 |
14 |
Kowalik Sylwia |
92 |
I LO |
3,02,70 |
45 |
15 |
Kukuła Karolina |
92 |
II LO |
3,03,93 |
43 |
16 |
Haduła Ewelina |
92 |
V LO |
3,04,53 |
42 |
17 |
Szecówka Monika |
92 |
V LO |
3,05,81 |
40 |
18 |
Łuszczynka Zuzanna |
92 |
ZS Reymont |
3,16,80 |
25 |
19 |
Bugajska Marta |
92 |
ZS Anders |
3,26,07 |
15 |
20 |
Ujma Ilona |
92 |
ZSE |
3,32,74 |
10 |
21 |
Sobalkowska Iza |
91 |
ZSTiO |
3,08,05 |
37 |
22 |
Korzonek Karina |
92 |
I LO |
3,18,34 |
24 |
23 |
Janik Sylwia |
92 |
ZS Kochanowski |
3,20,92 |
21 |
24 |
Mielczanek Karina |
92 |
ZSG |
3,23,49 |
18 |
DZIEWCZĘTA - Pchnięcie kulą
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Dróżdż Agnieszka |
91 |
ZS Anders |
9,47 |
138 |
2 |
Stawiska Agnieszka |
90 |
II LO |
9,63 |
130 |
3 |
Uchnast Renata |
90 |
ZS Anders |
8,58 |
130 |
4 |
Byrska Kamila |
|
ZS Norwid |
8,58 |
130 |
5 |
Sukiennik Sandra |
90 |
ZSG |
8,34 |
127 |
6 |
Gibaszek Paulina |
92 |
IV LO |
7,92 |
123 |
7 |
Knap Klaudia |
90 |
III LO |
7,68 |
121 |
8 |
Migoń Oliwia |
91 |
ZSE |
7,65 |
120 |
9 |
Szczepańska Aleksandra |
90 |
ZS Reymont |
7,6 |
120 |
10 |
Górecka Paulina |
90 |
ZS Kochanowski |
7,53 |
119 |
11 |
Bąk Karolina |
90 |
ZS Reymont |
7,52 |
119 |
12 |
Ostrowska Agnieszka |
92 |
V LO |
7,5 |
119 |
13 |
Wojdyra Justyna |
91 |
VII LO |
7,19 |
116 |
14 |
Niedzielska Natalia |
|
ZS Kochanowski |
7,18 |
115 |
15 |
Kozak Anna |
90 |
ZSTiO |
7,13 |
115 |
16 |
Szamańska Maria |
|
ZS Norwida |
7,05 |
114 |
17 |
Kała Katarzyna |
92 |
II LO |
7,03 |
114 |
18 |
Bąk Sylwia |
90 |
ZSTiO |
6,78 |
111 |
19 |
Wilk Justyna |
90 |
IV LO |
6,68 |
110 |
20 |
Masionek Ela |
90 |
ZSG |
6,49 |
108 |
21 |
Sojda Paulina |
92 |
V LO |
6,33 |
106 |
22 |
Nowak Klaudia |
91 |
ZSE |
6,23 |
105 |
23 |
Kowalik Marta |
91 |
VIII LOS |
5,98 |
102 |
24 |
Słabosz Roksana |
91 |
TZN |
5,57 |
97 |
25 |
Tomecka Marta |
91 |
VII LO |
4,72 |
86 |
DZIEWCZĘTA - Skok w dal
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Kowalczyk Martyna |
91 |
VIII LOS |
4,93 |
131 |
2 |
Głąb Anna |
91 |
II LO |
4,47 |
112 |
3 |
Kowal Kasia |
90 |
IV LO |
4,34 |
106 |
4 |
Gołębiowska Patrycja |
92 |
II LO |
4,3 |
105 |
5 |
Rakowska Aleksandra |
92 |
ZS Anders |
4,15 |
98 |
6 |
Szkop Oktawia |
90 |
IV LO |
4,05 |
94 |
7 |
Gatner Karolina |
91 |
III LO |
4,01 |
93 |
8 |
Respondek Arleta |
90 |
ZSTiO |
4 |
92 |
9 |
Boral Oliwia |
91 |
VII LO |
3,99 |
92 |
10 |
Kocka Ewa |
|
ZS Norwid |
3,94 |
90 |
11 |
Owusu Marta |
|
ZS Norwid |
3,93 |
89 |
12 |
Surowiec Agata |
92 |
ZSE |
3,82 |
85 |
13 |
Tałajczyk Agata |
91 |
ZS Kochanowski |
3,8 |
84 |
14 |
Janusz Ewa |
91 |
ZSE |
3,76 |
82 |
15 |
Morzyk Klaudia |
92 |
ZS Anders |
3,7 |
80 |
16 |
Muszyńska Magda |
90 |
ZS Kochanowski |
3,67 |
79 |
17 |
Łazaj Paulina |
92 |
V LO |
3,67 |
79 |
18 |
Mielczanek Agnieszka |
91 |
ZSME |
3,6 |
76 |
19 |
Piesiak Karolina |
91 |
ZST |
3,6 |
76 |
20 |
Kasprzyk Patrycja |
92 |
III LO |
3,57 |
75 |
21 |
Sitek Martyna |
92 |
ZSTiO |
3,55 |
74 |
22 |
Jabłoński Ilona |
90 |
ZSG |
3,53 |
73 |
23 |
Nowak Katarzyna |
90 |
ZS Reymont |
3,5 |
72 |
24 |
Plebanik Karolina |
90 |
V LO |
3,44 |
69 |
25 |
Kałuża Marzena |
91 |
I LO |
3,39 |
67 |
26 |
Barczyk Katarzyna |
92 |
VII LO |
3,37 |
66 |
27 |
Piątek Katarzyna |
92 |
ZST |
3,28 |
63 |
28 |
Ubiel Paulina |
90 |
ZS Reymont |
3,27 |
62 |
29 |
Czubek Martyna |
91 |
ZSSB |
3,08 |
55 |
30 |
Dudzik Katarzyna |
92 |
I LO |
3,05 |
53 |
31 |
Szczypiór Angelika |
90 |
ZSSB |
2,95 |
49 |
32 |
Machora Karolina |
90 |
ZSG |
2,82 |
44 |
Sztafeta 4 x 100
MIEJSCE |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
1 |
IV LO |
54,9 |
117 |
2 |
II LO |
56,2 |
107 |
3 |
ZS Norwida |
56,3 |
106 |
4 |
ZS Andersa |
59,2 |
86 |
5 |
VII LO |
60,1 |
80 |
6 |
III LO |
60,6 |
77 |
7 |
ZSTiO |
61,0 |
74 |
8 |
ZS Reymonta |
61,3 |
72 |
9 |
ZSE |
62,8 |
63 |
10 |
I LO |
62,9 |
63 |
11 |
ZS Kochanowskiego |
63,6 |
58 |
12 |
V LO |
63,8 |
57 |
13 |
ZSG |
64,3 |
55 |
14 |
ZSS |
68,2 |
35 |
15 |
ZSME |
DNS |
|
16 |
ZST |
DNS |
|
DZIEWCZ?TA - Punktacja dru?ynowa
Miejsce |
Szkoła |
Punkty |
1 |
IV LO im H. Sienkiewicza |
1076 |
2 |
ZS im CK Norwida |
1037 |
3 |
II LO im.R.Traugutta |
1010 |
4 |
ZS im.Gen.W.Andersa |
911 |
5 |
ZSTiO im.S.Żeromskiego |
838 |
6 |
VII LO im.M.Kopernika |
836 |
7 |
ZS Im.J.Kochanowskiego |
825 |
8 |
ZS im.W.Reymonta |
788 |
9 |
V LO im.A.Mickiewicza |
754 |
10 |
ZS Ekonomicznych |
730 |
11 |
ZS Gastronomicznych |
681 |
12 |
III LO im.W.Biegańskiego |
641 |
13 |
I LO im.J.Słowackiego |
498 |
14 |
ZS Technicznych |
345 |
15 |
ZSSam.- Budowlanych |
341 |
16 |
ZSME im.K.Pułaskiego |
255 |
17 |
VIII LO Samorządowe |
233 |
18 |
TZN im.W.Sikorskiego |
97 |
CH?OPCY - 100m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Minkina Adam |
90 |
IV LO |
11,77 |
133 |
2 |
Lampa Damian |
90 |
ZSE |
11,78 |
133 |
3 |
Ledwoń Patryk |
90 |
III LO |
11,89 |
128 |
4 |
Bakdak Adrian |
90 |
IV LO |
12,01 |
123 |
5 |
Matyja Piotr |
|
ZS Norwid |
12,05 |
122 |
6 |
Ujma Mateusz |
90 |
ZSTiO |
12,17 |
117 |
7 |
Tazbir Michał |
91 |
ZS Anders |
12,2 |
116 |
8 |
Klimasiński Łukasz |
90 |
VII LO |
12,21 |
115 |
9 |
Cyprysiak Kamil |
91 |
TZN |
12,36 |
110 |
10 |
Kozieł Dawid |
91 |
ZS Kochanowski |
12,41 |
108 |
11 |
Jędrkiewicz Kamil |
|
ZS Reymont |
12,42 |
107 |
12 |
Sieradzki Piotr |
90 |
ZS Reymont |
12,46 |
106 |
13 |
Tomecki Adrian |
90 |
ZSTiO |
12,54 |
103 |
14 |
Nalewajka Dawid |
92 |
II LO |
12,55 |
103 |
15 |
Mizera Piotr |
90 |
V LO |
12,56 |
102 |
16 |
Praski Krzysztof |
90 |
ZS Prus |
12,59 |
101 |
17 |
Lubczyński Mateusz |
91 |
ZSE |
12,6 |
101 |
18 |
Nalewajka Dawid |
91 |
TZN |
12,66 |
99 |
19 |
Adamczyk Arek |
|
ZDZ |
12,68 |
98 |
20 |
Czyż Patryk |
92 |
ZS Anders |
12,85 |
91 |
21 |
Rutkowski Damian |
91 |
ZSG |
12,87 |
91 |
22 |
Caban Rafał |
|
ZDZ |
12,96 |
88 |
23 |
Rek Piotr |
91 |
VII LO |
12,96 |
88 |
24 |
Nowak Tomasz |
91 |
ZS Norwid |
13,01 |
86 |
25 |
Ciuk Krzysztof |
92 |
ZST |
13,11 |
83 |
26 |
Deska Bartosz |
|
V LO |
13,11 |
83 |
27 |
Grzegorzewski Krzysztof |
92 |
II LO |
13,14 |
82 |
28 |
Janic Wojciech |
90 |
ZS Kochanowski |
13,16 |
81 |
29 |
Jachura Norbert |
90 |
ZSME |
13,23 |
79 |
30 |
Zając Grzegorz |
90 |
ZSME |
13,3 |
76 |
31 |
Mermer Bartosz |
90 |
I Lo |
13,32 |
76 |
32 |
Korzonek Kamil |
91 |
ZSSB |
13,34 |
75 |
33 |
Zembik Jakub |
90 |
I LO |
13,43 |
72 |
34 |
Pleban Piotr |
91 |
ZS Prus |
13,5 |
58 |
35 |
Fiutak Mateusz |
90 |
ZST |
14,13 |
51 |
36 |
Pająk Mateusz |
91 |
VIII LOS |
14,16 |
50 |
37 |
Tabak Krzysztof |
91 |
ZSSB |
15,17 |
25 |
CHŁOPCY - 400m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Sadziak Dawid |
90 |
IV LO |
52,2 |
142 |
2 |
Sobol Maciej |
90 |
IV LO |
52,49 |
140 |
3 |
Perucki Krzysztof |
90 |
ZSE |
54,32 |
125 |
4 |
Plaskacz Paweł |
|
ZS Norwid |
55,83 |
113 |
5 |
Sieradzki Grzegorz |
|
ZS Reymont |
56,29 |
110 |
6 |
Kasprzyk Oskar |
91 |
ZSE |
57,03 |
104 |
7 |
Wąsowicz Kacper |
91 |
ZS Norwid |
57,3 |
102 |
8 |
Kiwacz Krzysztof |
92 |
ZS Kochanowski |
59,47 |
87 |
9 |
Chaber Dawid |
91 |
TZN |
59,6 |
86 |
10 |
Parafiniak Szymon |
91 |
VIII LOS |
59,8 |
85 |
11 |
Martałek Kamil |
|
ZDZ |
59,73 |
85 |
12 |
Kubacki Norbert |
91 |
VII LO |
60,01 |
83 |
13 |
Kuliński Mateusz |
90 |
V LO |
60,29 |
81 |
14 |
Krawczyk Łukasz |
91 |
ZS Anders |
60,34 |
81 |
15 |
Haber Kamil |
91 |
ZSME |
60,42 |
80 |
16 |
Dudek Michał |
91 |
II LO |
61,88 |
77 |
17 |
Litwin Kamil |
91 |
I LO |
61,96 |
77 |
18 |
Kuroń Łukasz |
90 |
ZS Anders |
61,74 |
72 |
19 |
Kalinowski Marcin |
91 |
VII LO |
61,91 |
71 |
20 |
Dioniziuk Michał |
|
ZS Kochanowski |
61,89 |
71 |
21 |
Nowak Konrad |
90 |
ZSG |
61,99 |
70 |
22 |
Trenda Tomasz |
90 |
ZSG |
62,32 |
68 |
23 |
Gałbas Adrian |
|
ZDZ |
62,91 |
64 |
24 |
Postrach Szymon |
92 |
II LO |
63,2 |
63 |
25 |
Wypart Kamil |
92 |
ZSTiO |
63,62 |
60 |
26 |
Warkiewicz Michał |
92 |
ZSTiO |
93,95 |
58 |
27 |
Dobosz Sebastian |
|
ZS Reymont |
64,67 |
54 |
28 |
Smusz Kamil |
91 |
TZN |
65,08 |
52 |
29 |
Marciniak Daniel |
92 |
V LO |
65,5 |
50 |
30 |
Jagieła Paweł |
90 |
ZS Prus |
56,02 |
47 |
31 |
Anzorge Łukasz |
90 |
ZS Prus |
69,54 |
30 |
32 |
Prawłocki Rafał |
91 |
III LO |
70,78 |
24 |
33 |
Sówka Karol |
90 |
I LO |
71,79 |
20 |
34 |
Notoński Krystian |
92 |
VIII LOS |
71,68 |
20 |
35 |
Binkolski Sebastian |
90 |
ZSSB |
75,00 |
9 |
36 |
Kaleta Tobiasz |
91 |
ZSME |
76,37 |
5 |
CHŁOPCY - 1500 m
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Mesyasz Przemysław |
90 |
TZN |
4,13,58 |
121 |
2 |
Janiak Grzegorz |
92 |
ZSTiO |
4,20,37 |
106 |
3 |
Rafał Michalik |
91 |
VII Lo |
4,35,59 |
78 |
4 |
Misiak Błażej |
|
ZS Norwid |
4,38,26 |
73 |
5 |
Bartolewki Piotr |
92 |
ZS Anders |
4,38,70 |
73 |
6 |
Karoń Sebastian |
91 |
ZS Kochanowski |
4,39,03 |
72 |
7 |
Matusiak Adam |
91 |
ZS Anders |
4,43,62 |
65 |
8 |
Adam Kacper |
92 |
IV LO |
4,45,16 |
63 |
9 |
Kowalik Wojciech |
92 |
II LO |
4,49,32 |
56 |
10 |
Ściebura Mariusz |
91 |
ZS Kochanowski |
4,52,23 |
52 |
11 |
Krogulec Piotr |
|
ZS Norwid |
4,53,39 |
51 |
12 |
Ceglarz Tomasz |
91 |
TZN |
4,56,41 |
47 |
13 |
Szecówka Łukasz |
|
ZDZ |
4,56,73 |
46 |
14 |
Sołtysiak Wiktor |
91 |
ZSME |
4,57,51 |
45 |
15 |
Pitner Dawid |
92 |
ZSG |
4,59,63 |
43 |
16 |
Rakowski Mariusz |
91 |
ZSG |
4,59,50 |
43 |
17 |
Pilarski Krzysztof |
91 |
ZS Reymont |
5,00,25 |
42 |
18 |
Huras Daniel |
91 |
ZSE |
5,00,06 |
42 |
19 |
Borkowski Krzysztof |
90 |
ZSE |
5,07,32 |
34 |
20 |
Lewicki Cezary |
|
ZSTiO |
5,07,37 |
34 |
21 |
Musik Jakub |
92 |
V LO |
5,10,04 |
31 |
22 |
Konodyba Piotr |
92 |
V LO |
5,19,39 |
21 |
23 |
Ryś Krzysztof |
92 |
VIII LOS |
5,24,44 |
18 |
24 |
Palarz Kamil |
90 |
IV Lo |
5,24,67 |
17 |
25 |
Borecki Filip |
92 |
II LO |
5,28,90 |
15 |
26 |
Przerwa Damian |
|
ZDZ |
5,33,19 |
12 |
27 |
Zmorek Damian |
90 |
I LO |
5,34,23 |
11 |
28 |
Zemła Piotr |
92 |
III Lo |
5,41,08 |
8 |
29 |
Stoczyński Jacek |
|
zs Prus |
5,44,17 |
6 |
30 |
Witkowski Jakub |
90 |
ZSME |
5,50,00 |
4 |
31 |
Wieczorek Michał |
90 |
ZSSB |
6,02,14 |
1 |
CHŁOPCY - Pchnięcie kulą
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Owczarek Krzysztof |
90 |
TZN |
13,03 |
145 |
2 |
Porębiński Łukasz |
90 |
ZSSB |
11,99 |
134 |
3 |
Smolarek Piotr |
|
ZS Norwid |
11,62 |
130 |
4 |
Gonera Konrad |
90 |
ZS Anders |
11,52 |
129 |
5 |
Orzechowski Łukasz |
|
ZS Norwida |
11,49 |
129 |
6 |
Turek Michał |
90 |
ZS Reymont |
10,94 |
123 |
7 |
Kowalczyk Adam |
90 |
VII LO |
10,59 |
119 |
8 |
Bombik Patryk |
90 |
ZSME |
10,44 |
117 |
9 |
Kuro? Artur |
|
ZDZ |
10,31 |
116 |
10 |
Głód Dariusz |
91 |
ZS Reymont |
10,28 |
115 |
11 |
Stryjniak Tomasz |
91 |
ZST |
10,27 |
115 |
12 |
Kosiński Marcin |
90 |
IV Lo |
10,21 |
115 |
13 |
Borowiecki Grzegorz |
91 |
ZSTiO |
10,16 |
114 |
14 |
Szczerkowski Michał |
90 |
ZSE |
10,15 |
114 |
15 |
Jędrak Krystian |
91 |
III LO |
10,09 |
113 |
16 |
Głąb Mateusz |
91 |
ZS Kochanowski |
10,07 |
113 |
17 |
Kuź Mateusz |
92 |
ZS Kochanowski |
9,96 |
112 |
18 |
Rak Mariusz |
90 |
ZSME |
9,87 |
111 |
19 |
Strzelec Tomasz |
90 |
II LO |
9,79 |
110 |
20 |
Krok Mateusz |
90 |
I LO |
9,72 |
109 |
21 |
Cierpiał Mateusz |
90 |
IV LO |
9,69 |
109 |
22 |
Dubiel Adrian |
91 |
ZS Prus |
9,58 |
108 |
23 |
Ryba Tomasz |
92 |
ZSE |
9,56 |
107 |
24 |
Gnych Maciej |
90 |
VII LO |
9,46 |
106 |
25 |
Stryjewski Adrian |
91 |
TZN |
9,28 |
104 |
26 |
Tarczyński Tomasz |
91 |
V LO |
9,13 |
103 |
27 |
Jaros Piotr |
90 |
II LO |
9,09 |
102 |
28 |
Kulczak Paweł |
90 |
ZSTiO |
8,84 |
99 |
29 |
Kot Piotr |
|
ZDZ |
8,83 |
99 |
30 |
Gałkowski Bartosz |
92 |
V LO |
8,68 |
98 |
31 |
Kurek Sebastian |
90 |
ZS Prus |
8,67 |
98 |
32 |
Obrączka Wojciech |
91 |
VIII LOS |
8,63 |
97 |
33 |
Makowski Tomasz |
91 |
ZS G |
8,16 |
92 |
34 |
Kowal Piotr |
91 |
ZS Anders |
7,97 |
90 |
35 |
Piekacz Bartosz |
91 |
VIII LOS |
7,8 |
88 |
36 |
Padlowski Piotr |
91 |
I LO |
7,45 |
84 |
CHŁOPCY - Skok w dal
MIEJSCE |
Nazwisko i imię |
Ur. |
Szkoła |
Wynik |
Punkty |
1 |
Kozioł Adrian |
90 |
IV LO |
5,97 |
115 |
2 |
Grajoszek Maciej |
|
ZS Norwid |
5,88 |
111 |
3 |
Kutak Tomasz |
91 |
ZS G |
5,57 |
98 |
4 |
Siwek Przemysław |
91 |
VII LO |
5,53 |
97 |
5 |
Stelmaszczyk Mateusz |
91 |
TZN |
5,34 |
89 |
6 |
Nabia?ek Marcin |
90 |
IV LO |
5,33 |
89 |
7 |
Pytlarz Piotr |
90 |
V LO |
5,32 |
88 |
8 |
Kaczmarek Mariusz |
91 |
TZN |
5,23 |
85 |
9 |
Ciura Daniel |
90 |
ZSTiO |
5,19 |
83 |
10 |
Krawczyk Dawid |
90 |
VII LO |
5,17 |
82 |
11 |
Kowalczyk Michał |
92 |
VIII LOS |
5,08 |
79 |
12 |
Bartoszewski Grzegorz |
91 |
ZS Anders |
5,02 |
76 |
13 |
Ponicki Adrian |
91 |
V LO |
5 |
76 |
14 |
Drutowski Mirosław |
91 |
ZS Reymont |
4,97 |
75 |
15 |
Maczuga Sebastian |
90 |
ZS Kochanowski |
4,95 |
74 |
16 |
Obodecki Arek |
|
ZDZ |
4,89 |
71 |
17 |
Morawski Marsyl |
90 |
ZSTiO |
4,79 |
68 |
18 |
Zajder Łukasz |
92 |
ZSE |
4,74 |
66 |
19 |
Guidon Ksawery |
91 |
II Lo |
4,74 |
66 |
20 |
Radziszewski Wojciech |
91 |
ZSME |
4,74 |
65 |
21 |
Kacper Zieliński |
|
ZS Norwid |
4,72 |
65 |
22 |
Jabłoński Patryk |
92 |
ZS Kochanowski |
4,68 |
64 |
23 |
Leciak Patryk |
92 |
II LO |
4,68 |
64 |
24 |
Wawrzyniak Kamil |
91 |
ZSE |
4,65 |
63 |
25 |
Praclewski Mateusz |
91 |
III LO |
4,63 |
61 |
26 |
Krzaczek Mateusz |
90 |
ZST |
4,62 |
61 |
27 |
Łapaj Tomasz |
|
ZDZ |
4,58 |
60 |
28 |
Wąsek Przemysław |
92 |
ZS Anders |
4,56 |
59 |
29 |
Martynowski Marcin |
90 |
ZSME |
4,5 |
57 |
30 |
Piasecki Mateusz |
92 |
III LO |
4,48 |
56 |
31 |
Dobosz Damian |
91 |
ZSG |
4,46 |
56 |
32 |
Knużyński Mateusz |
|
ZS Reymont |
4,4 |
53 |
33 |
Pasieka Grzegorz |
90 |
ZSSB |
4,34 |
51 |
CHŁOPCY - Sztafeta 4x100
Miejsce |
Szkoła |
Czas |
Punkty |
1 |
IV LO |
44,8 |
147 |
2 |
TZN |
47,3 |
120 |
3 |
ZSE |
48,9 |
105 |
4 |
ZS Andersa |
49,1 |
103 |
5 |
ZSTiO |
49,5 |
99 |
6 |
ZS Kochanowskigo |
49,7 |
97 |
7 |
V LO |
50,6 |
94 |
8 |
VII LO |
50,6 |
90 |
9 |
III LO |
50,8 |
88 |
10 |
ZS Prusa |
51 |
86 |
11 |
II LO |
51,3 |
84 |
12 |
ZS Gastronomicznych |
51,4 |
83 |
13 |
ZDZ |
51,6 |
81 |
14 |
ZSME |
52,6 |
73 |
15 |
I LO |
54,6 |
58 |
16 |
ZSSB |
55,7 |
51 |
17 |
ZS Norwida |
DNF |
|
18 |
ZSTechnicznych |
DNF |
|
CHŁOPCY - Punktacja drużynowa
Miejsce |
Szkoła |
Punkty |
1 |
IV LO im. H. Sienkiewicza |
1176 |
2 |
TZN im. W.Sikorskiego |
1011 |
3 |
ZS Ekonomicznych |
960 |
4 |
VII LO im. M. Kopernika |
929 |
5 |
ZS im.CK Norwida |
917 |
6 |
ZSTiO im. S Żeromskiego |
917 |
7 |
ZS im.J.Kochanowskiego |
879 |
8 |
ZS im.Gen W. Andersa |
874 |
9 |
II LO im. R. Traugutta |
807 |
10 |
V LO im.A.Mickiewicza |
806 |
11 |
ZDZ Liceum Mundurowe |
798 |
12 |
ZS im. W. Reymonta |
785 |
13 |
ZSME im. K.Pułaskiego |
708 |
14 |
ZS Gastronomicznych |
644 |
15 |
ZS im. B. Prusa |
534 |
16 |
I LO im. J. Słowackiego |
507 |
17 |
III LO im. W. Biegańskiego |
478 |
18 |
ZS Sam-Bud. |
346 |
19 |
VIII LO Samorządowe |
437 |
20 |
ZS Technicznych |
310 |