Drukuj
Odsłony: 4315
Image W poniedziałek - 7 grudnia o godzinie 10:45 odbył się kolejny mecz w piłkę siatkową chłopców.  W spotkaniu  zmierzyli się uczniowie z klasy IE i IIG.

Zobacz zdjęcia i film!!!

Klasa IE grała w składzie: Jakub Placek, Mateusz Klecha, Arkadiusz Ligocki, Rafał Macudziński.  Drużynę klasy IIG tworzyli: Maciej Różycki, Łukasz Jzdebski, Oskar Pala, Jacek Kiebdaj, Darek Pijet, Damian Drożdż.

Niestety drużyna klasy IE nie mogła wystąpić w pełnym składzie, dzięki czemu trudno było wygrać  z bardziej doświadczonym zespołem. Początek pierwszego seta był wyrównany. Niestety w miarę upływu czasu zespół klasy IIG zaczął stopniowo powiększać swoją przewagę. Pierwszy set zakończył się wynikiem 16:25 dla klasy IIG i trwał około 10 minut. II set przebiegał podobnie jak pierwszy. Początek wyrównany, ale po zdobyciu kilku punktów z rzędu klasa IIG zaczęła zdobywać przewagę, obejmując prowadzenie.

Maciek Różycki z klasy IIG komentuje na gorąco przebieg meczu w rozmowie z Kubą Turkiem
i Kubą Radkowskim.

Zawodnikom z klasy IIG przez cały mecz dopisywał świetny humor. Śmiali się nawet wówczas, gdy przegrywali. Przy wyniku 13:20 dla klasy IIG, kapitan drużyny przeciwnej - Jakub Placek poprosił o czas. Podczas przerwy próbował ostatni już raz w tym spotkaniu zmotywować swoich kolegów wierząc, że uda się powalczyć o jak najlepszy wynik.  Nie na wiele się to jednak zdało. Drugi set zakończył się wygraną klasy IIG wynikiem: 16:25, a całe spotkanie 2:0 w setach. Na pochwałą zasługuje zawodnik klasy IE - Arkadiusz Ligocki
zaś u przeciwników wszyscy spisywali się znakomicie.